Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z klimatyzacja manualną Octavia 1 2000 rok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z klimatyzacja manualną Octavia 1 2000 rok

    Wszyscy tak zachwycają sie tym fiskarsem
    I słusznie, bo to dobra siekiera jest, ale nie do wszystkiego. Do rozłupywania - super. Do rąbania - słaba.
    Niestety - w Polsce nie ma chyba w oficjalnej dystrybucji cięższych siekier (klasy X25 czy X27) do rąbania (w sensie: ścinania) a szkoda.

  • #2
    [O1] Problem z klimatyzacja manualną Octavia 1 2000 rok

    Witam,klimatyzacja działała cały czas,latem profilaktycznie został wymieniony czynnik chłodniczy w układzie,klimatyzacja działała prawidłowo.Od jakiegoś czasu zauważyłem że włączając klimatyzacje,sprężarka klimatyzacji włącza się i wyłącza co sekundę,wentylatory na skraplaczu nie startują.Co może być przyczyną takiego zachowania się klimatyzacji manualnej?Dziękuję za odpowiedz ,pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      ja w swojej o1 miaelm problem z tym, ze auto na wolnych obrotach jak chodzilo to klima nie chlodzila. Raz sie wiatrak wlaczal a raz nie. Wymienilem za rada fachowca filtr kabinowy i bylo lepiej, ale najlepszym okazalo sie wyczyszczenie karcherem chlodnicy, gdyz byla zawalona brudem i muszkami od zewnatrz i niestety jak mi to wytlumaczyl gosc nie mogla dac z siebie wszystkiego i komp wylaczal na postoju klime, bo jakos czynnik sie cofal, bo nie mogla oddac ciepla przez chlodnice. Wyczyscilem od zewnatrz chlodnice i smiga w kazdych warunakch, a dwa lepiej grzeje teraz ogrzewanie. Moze troche zagmatwalem, ale u mnie pomoglo.
      Aby zawsze dotrzeć do celu...

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X